Înscrierile au loc în următoarele perioade:

• 7-9 septembrie 2020 pentru următoarele facultăți: Biologie, Economie şi Administrarea Afacerilor, Filosofie şi Ştiinţe Social-Politice, Fizică, Litere, Matematică, Psihologie şi Ştiinţe ale Educaţiei și Teologie Romano-Catolică
  • 7-11 septembrie 2020 pentru următoarele facultăți: Chimie, Geografie şi Geologie și Istorie;
  • 7-14 septembrie 2020 pentru Facultatea de Teologie Ortodoxă
  • 11-13 septembrie pentru Facultatea de Drept (înscrieri doar pentru studiile de MASTER).

Atenție!

Facultatea de Drept, Facultatea de Educație Fizică și Sport și Facultatea de Informatică nu organizează sesiune de admitere la studii de licență în septembrie 2020 deoarece nu au rămas locuri disponibile după sesiunea de admitere din iulie.

Facultatea de Educație Fizică și Sport și Facultatea de Informatică nu organizează sesiune de admitere la studii de master în septembrie 2020 deoarece nu au rămas locuri disponibile după sesiunea de admitere din iulie.