Noutăţi

Rezultatele la Geografie şi Geologie

Poti consulta lista candidatilor admisi la Facultatea de Geografie si Geologie de pe adresa http://360.uaic.ro/admitere-2011-rezultate-la-geografie-si-geologie/

1. cand se vor afisa rezultatele admiterii la feaa pe site
    ?

2. cand trebuie completate solicitarile de cazare?

3. Buna ziua, va intreb respectuos de ce sunt admisi la buget doar 140 cand nr. de locuri publicat este 160?
    -De ce au aparut cu medii de 7 si note la geografie de 7 la buget, iar fetita mea are peste 8.90 si e la taxa? de unde se procura adeverinte ca sunt olimpici sa ma duc si eu si cat costa una?cum poate exista olimpici cu media 7 la geografie?

• domana Cristina, ma scuzati ca intervin, dar nu mi se par drepte acuzatiile pe care le aduceti, si eu sunt eleva care a terminat clasa aXII-a cu o medie aproape 8, dar am luat mentiunea1 la faza judeteana la geografie si prin urmare voi intra la buget, nu trebuie neaparat sa iei bacul cu 10 ca sa fii olimpic ci pur si simplu sa fii olimpic chiar si la faza judeteana cu o metiune, a fii olimpic nu inseamna sa fii atostiutor, sau daca ai participat la o olimpiada trebuie sa ai bacul cu medie maxima, aceste lucruri sunt niste idei preconcepute.

4. unde gasesc lista de rezultate la geoloie si geofizica!?

Intreaba